Pixel

Rosja: przedłużenie ulgowego okresu poboru płatności w systemie "Platon"

Rosja

Rosja: przedłużenie ulgowego okresu poboru płatności w systemie "Platon"

Zgodnie z decyzją rosyjskiego rządu, ulgowy tryb poboru płatności w systemie "Platon" zostanie zachowany do 15 kwietnia bieżącego roku.

Kierowcy pojazdów ciężarowych o masie powyżej 12 ton płacą obecnie 1,53 rubla za 1 kilometr. Po upływie wyznaczonego okresu opłata za 1 kilometr wzrośnie do 3 rubli i 6 kopiejek. Rozporządzenie zawiera także przeniesienie terminu indeksacji stawki o poziom inflacji z 1 lipca 2017 roku na 1 lipca 2018 roku. Zmiana ta ma na celu zmniejszenie obciążenia finansowego przewoźników drogowych.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności