Pixel

Powstaje baza danych dla poszkodowanych w wypadkach drogowych

Polska

Powstaje baza danych dla poszkodowanych w wypadkach drogowych

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego rozpoczęła prace nad stworzeniem pierwszej w Polsce ogólnodostępnej bazy danych o podmiotach zajmujących się pomocą ofiarom wypadków drogowych i ich rodzinom. Inicjatywa ta jest wynikiem zapotrzebowania na tego typu informacje. Poszkodowani w wypadkach i ich bliscy często nie wiedzą gdzie mogą uzyskać odpowiednią i adekwatną do ich aktualnej sytuacji pomoc wyspecjalizowanych podmiotów. Przedsiębiorstwa, zarówno te lokalne jak i ogólnopolskie, mogą się rejestrować do 30 września 2016 roku.

Baza zostanie udostępniona na stronie KRBRD i będzie możliwość jej uzupełniania o kolejne podmioty pomagające poszkodowanym.

Inicjatywa ta jest realizowana w ramach działań ujętych w Narodowym Programie Poprawy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w dziale „Ratownictwo i opieka powypadkowa”.

 

Aktualizacja: Tutaj znajdziesz aktualną wersję bazy danych przygotowaną przez Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności