Pixel

Kontrole na granicach w Europie

Niemcy

Kontrole na granicach w Europie

Niemcy wczoraj zdecydowały o czasowym zawieszeniu systemu Schengen i wprowadzeniu kontroli na swoich granicach. Przy wjeździe do naszych zachodnich sąsiadów musimy okazać do kontroli paszport bądź dowód osobisty. Z powodu niesłabnącej fali migrantów napływających do Europy, również Czechy, Słowacja, Węgry i Austria zaostrzają przepisy, wzmocnione zostają patrole policyjne na granicach. Słowacja wprowadziła kontrolę na swych granicach z Austrią i Węgrami. Austriacka policja z kolei zamknęła w poniedziałek rano przejście graniczne z Węgrami na autostradzie A4 ze względu na napływ migrantów.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności