Pixel

Imigranci na węgierskiej autostradzie

Węgry

Imigranci na węgierskiej autostradzie

Za sprawą napływu imigrantów na drogach Niemiec, Węgier, Austrii i u greckich wybrzeży wciąż należy zachować szczególną ostrożność. Trzeba być przygotowanym na utrudnienia na granicach, na autostradach i inne nietypowe utrudnienia w ruchu będące wynikiem niedających się przewidzieć zachowań uchodźców. Tej nocy na wyspie Lesbos doszło do kolejnych starć imigrantów ze służbami bezpieczeństwa. W poniedziałek (07.09) na Węgrzech uchodźcy, którzy uciekli z ośrodka rejestracyjnego w miejscowości Roeszke przy granicy z Serbią, wdarli się na autostradę M5 Belgrad-Budapeszt. Policja zablokowała ruch w obu kierunkach. Po przejściu około 15 kilometrów uchodźcy zatrzymali się i po negocjacjach z policją zgodzili się powrócić autobusami do ośrodka.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności