Pixel

Utrudnienia na austriackiej A23

Austria

Utrudnienia na austriackiej A23

W związku z przeprowadzanymi pracami remontowymi, od 10 lipca do 3 września 2017 roku, na odcinku drogi А23 pomiędzy Stadlau i Hirschstetten będzie dostępny tylko jeden pas ruchu w każdym kierunku.

Natomiast od 8 dо 16 sierpnia 2017 roku zamknięty będzie także zjazd Stadlau/Genochplatz w kierunku Gänserndorf. Ponadto, prace remontowe pociągną za sobą utrudnienia w ruchu na drodze szybkiego ruchu S2 Wiener Nordrand i na autostradzie A5 Nord/Weinviertel.
 

Alternatywne trasy

Droga A5 Weinviertel do węzła Eibesbrunn, dalej przez drogę szybkiego ruchu S1 Wiener Außenring do węzła Korneuburg West i stamtąd przez A22 autostradą Donauufer do węzła Kaisermühlen na A23. Można również przejechać w odwrotnym kierunku.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności