Pixel

Ruch na przejściu granicznym Sławatycze – Domaczewo zamknięty

Białoruś

Ruch na przejściu granicznym Sławatycze – Domaczewo zamknięty

Strona białoruska od dnia 1 lipca 2016 r. od godziny 7:00, do odwołania zawiesza ruch w przejściu granicznym Sławatycze – Domaczewo. Powodem jest bardzo zły stan mostu, po którym odbywa się ruch w tym przejściu granicznym. Do czasu zakończenia remontu, przejście będzie nieczynne. 

Podróżnym, którzy planują podróż do Republiki Białorusi, zaleca się korzystanie z pozostałych przejść ulokowanych na tym odcinku granicy. Najbliższe to przejście graniczne Terespol – Brześć, w którym dozwolony jest międzynarodowy ruch osobowy i towarowy pojazdami o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony i autobusów.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności