Pixel

Remonty na ukraińskich przejściach granicznych

Ukraina

Remonty na ukraińskich przejściach granicznych

W związku z przeprowadzanymi obecnie pracami remontowymi białorusko-ukraińskie przejście graniczne Newel-Prikładniki będzie zamknięte do czasu ukończenia remontu. Planowo prace mają zakończyć się 15 listopada 2016 roku. 

Podczas XIII posiedzenia ukraińsko-polskiej Międzyrządowej Rady Koordynacyjnej ds. Współpracy Międzyregionalnej podjęto decyzje o modernizacji obecnych przejść granicznych pomiędzy Polską i Ukrainą: Szeginie – Medyka, Ustiług – Zosin oraz rozdzieleniu ruchu towarowego od osobowego na przejściu granicznym Krakowiec – Korczowa. W przyszłości planowana jest także budowa nowych przejść na granicy polsko–ukraińskiej.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności