Pixel

Prace remontowe na polskich przejściach granicznych

Polska

Prace remontowe na polskich przejściach granicznych

Remont na przejściu w Dorohusku

Modernizacji zostanie poddana infrastruktura przeznaczona do odprawy samochodów ciężarowych. Prace remontowe rozpoczęły się 16 maja, a zakończenie inwestycji planowane jest na październik 2017 r. W tym czasie mogą występować okresowe utrudnienia w odprawie granicznej osób i środków transportu na kierunku wjazdowym do Polski. 

Remont na przejściu w Bezledach

Od 4 maja trwają też prace remontowe w przejściu granicznym z Obwodem Kaliningradzkim w Bezledach. Realizowana inwestycja dotyczy terminalu odpraw dla autobusów. W pierwszym etapie prac przewidziano m.in. demontaż części nawierzchni w pobliżu budynku kontroli szczegółowej oraz czasowe usunięcie fragmentów ogrodzenia. Później wykonawca przejdzie do realizacji głównego zadania, jakim jest postawienie nowego pawilonu odpraw dla osób podróżujących autokarami. Prace budowlane mają zostać ukończone do 30 września br., jednak nie powinny w znaczący sposób wpłynąć na płynność ruchu granicznego.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności