Pixel

Podwyżki opłat na autostradzie A2

Polska

Podwyżki opłat na autostradzie A2

Od 1 marca 2017 r. kierowcy samochodów osobowych, motocykli i pojazdów ponadnormatywnych zapłacą więcej za przejazdy autostradą A2 na odcinku Nowy Tomyśl-Konin.

Nowe stawki opłat dotyczą pojazdów kategorii 1 (motocykle i samochody osobowe) oraz kategorii 5 (pojazdy ponadnormatywne). Zmiany nie obejmują pojazdów kategorii 2-4, a więc samochodów ciężarowych. Podwyżka wejdzie w życie 1 marca 2017 r. o godzinie 6:00. Opłaty za przejazd każdym z trzech 50-kilometrowych odcinków między Nowym Tomyślem a Koninem będą odtąd wynosić 19 zł brutto dla samochodów osobowych i motocykli oraz 190 zł brutto dla pojazdów ponadnormatywnych. Koszty przejazdu autostradą A2 na odcinku Świecko-Nowy Tomyśl pozostają bez zmian.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności