Pixel

Możliwe utrudnienia na dpg w Grzechotkach i Gronowie

Rosja

 Możliwe utrudnienia na dpg w Grzechotkach i Gronowie

W związku z przeprowadzanymi pracami remontowymi na polsko-rosyjskich drogowych przejściach granicznych w Grzechotkach i Gronowie do 15 listopada br. mogą pojawiać się okresowe zakłócenia ich przepustowości.

10 sierpnia na przejściu granicznym w Grzechotkach rozpoczęto inwestycję mającą na celu przebudowę pasów ruchu wiodących do linii granicy. Dotychczas odpraw podróżnych można było dokonywać na 9 pasach, które potem zbiegały się w dwie nitki wiodące na drugą stronę granicy. Po przebudowie ma się to zmienić - na linii granicy będą działały po trzy pasy w każdą stronę – w kierunku wyjazdowym do Rosji i powrotnym do Polski. Powinno to w znacznym stopniu skrócić czas oczekiwania na odprawę, co jest szczególnie ważne w okresach nasilonego ruchu.

8 sierpnia w Gronowie rozpoczęto przebudowę drogi w rejonie linii granicy państwowej o dodatkowe pasy ruchu. Może to powodować utrudnienia w ruchu pojazdów i wydłużenie czasu oczekiwania na przekroczenie granicy.
  
Przewidywany czas zakończenia obu inwestycji drogowych to 15 listopada br. 

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności