Pixel

Elektroniczna rezerwacja kolejki na litewskich przejściach granicznych

Litwa

Elektroniczna rezerwacja kolejki na litewskich przejściach granicznych

Kierowcy przekraczający granice Litwy będą mogli dokonywać elektronicznych rezerwacji miejsca w kolejkach do odpraw granicznych. Litewska dyrekcja przejść granicznych planuje uruchomienie systemu od 1 stycznia 2017 roku.

Wstępna rezerwacja miejsca w kolejce będzie odbywać się za pośrednictwem strony internetowej www.ltsiena.lt. Aby dokonać rezerwacji, należy zarejestrować się w systemie i wnieść jednorazową opłatę za pomocą karty kredytowej lub elektronicznej bankowości Banklink. Rejestracja nie jest obligatoryjna - funkcjonalność będzie dostępna na życzenie kierowców.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności