Pixel

20-21 stycznia: przerwa techniczna w systemie viaTOLL

Polska

20-21 stycznia: przerwa techniczna w systemie viaTOLL

W dniach 20 i 21 stycznia w godzinach 22:00-04:00 planowana jest przerwa techniczna w elektronicznym systemie poboru opłat drogowych viaTOLL.

W wymienionym terminie użytkownicy viaTOLL nie będą mogli korzystać z Panelu Obsługi Klienta, aplikacji mobilnej i funkcji sprawdzania salda konta przez SMS. W czasie przerwy technicznej niemożliwa będzie także internetowa rejestracja nowych kont w systemie. Naliczanie opłat za przejazd nie uniknie zmianie, natomiast informacje na temat transakcji mogą aktualizować się z opóźnieniem.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności