Pixel

Zmiany w zasadach wypełniania listów przewozowych w Rosji

Rosja

Zmiany w zasadach wypełniania listów przewozowych w Rosji

Rozporządzenie Ministerstwa Transportu Rosji z dnia 18.01.2017 r. określa dane, jakie muszą znaleźć się na listach przewozowych ciężarówek na terenie kraju.

W myśl rozporządzenia, prawidłowo wypełniony list przewozowy musi zawierać dokładną datę i godzinę kontroli technicznej, przeprowadzonej przed wyjazdem ciężarówki na trasę. Dane te wprowadza kontroler techniczny, który potwierdza ich zgodność ze stanem faktycznym odręcznym podpisem z imieniem i nazwiskiem oraz inicjałami. Rozporządzenie znosi jednocześnie obowiązek pieczętowania listów przewozowych pieczątką osoby prawnej.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności