Pixel

Zmiana organizacji odpraw w Oddziale Celnym Koroszczyn

Białoruś

Zmiana organizacji odpraw w Oddziale Celnym Koroszczyn

Od 12 września 2016 r. w Oddziale Celnym w Koroszczynie zmianie ulega system odpraw wjeżdżających na terytorium Unii Europejskiej pustych środków przewozowych, w związku z czym:

- czynności związane z rejestracją wjazdu PSP będą odbywać się na stanowiskach rejestracji pojazdów wjeżdżających na terminal;

- odprawa celna oraz nadanie uprawnień, zezwalających na wyjazd po odprawie – będzie odbywać się w budynku głównym terminala  na wydzielonym stanowisku odpraw PSP – nr 5.

Zmiana organizacji odpraw wynika z konieczności zachowania płynności ruchu, a także zapewnienia bezpieczeństwa pojazdów oraz osób opuszczających terminal.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności