Pixel

Zakaz palenia w kabinach samochodów ciężarowych

Rumunia

 Zakaz palenia w kabinach samochodów ciężarowych

Firmy transportowe prowadzące interesy z partnerami w Rununii lub wykonujące przewozy towarów przez ten kraj muszą wziąć pod uwagę uchwalone w połowie marca przepisy zakazujące kierowcom samochodów ciężarowych palenia papierosów w kabinie samochodu.

Za łamanie zakazu grożą kary finansowe między 20 a 110 euro dla osoby fizycznej i 1100 euro dla przedsiębiorcy przy pierwszym naruszeniu  (przy kolejnym 2200, a przy trzecim nawet 3300 euro). Policjanci, żandarmi i policja celna rozpoczęli już kontrole.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności