Pixel

Włochy i Portugalia czasowo przywracają kontrole graniczne

Włochy

Włochy i Portugalia czasowo przywracają kontrole graniczne

Włochy w dniach 10-31 maja przywracają kontrole na wszystkich granicach: lądowych, lotniczych i morskich. Jest to standardowe działanie mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom szczytu G7, który w dniach 26 i 27 maja odbędzie się na Sycylii.

Na lotniskach, w portach oraz na drogowych przejściach granicznych prowadzone będą kontrole dokumentów. Może to być uciążliwe zwłaszcza dla turystów oraz powodować wydłużenie czasu oczekiwania na przekroczenie granicy.

 

Portugalia przywraca kontrole graniczne w związku z dwudniową wizytą papieża w Fatimie. Kontrole będą obowiązywać w dniach 10-14 maja.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności