Pixel

Utrudnienia na S1 na węźle Brzęczkowice

Polska

Utrudnienia na S1 na węźle Brzęczkowice

W związku z wymianą nawierzchni obu jezdni na drodze ekspresowej S1 na węźle Brzęczkowice w Mysłowicach wprowadzone zostają zmiany w organizacji ruchu, na odcinku od km 548+500 do km 549+500 drogi S1 oraz w km 349+728 autostrady A4 Katowice-Kraków.

Na drodze ekspresowej S1 oraz na autostradzie A4 zachowane zostaną dwa pasy ruchu w każdym kierunku, ale w czasie wprowadzania zmian czynny będzie tylko jeden pas. Nowej organizacji  ruchu towarzyszyć będą ograniczenia prędkości.

Prace rozpoczęły się 3 czerwca i planowo mają zakończyć się 25 sierpnia br.

 

Szczegółowe informacje na temat terminów i lokalizacji zmian w organizacji ruchu będą publikowane na stronie internetowej i Twitterze oraz będzie można je uzyskać w Punktach Informacji Drogowej.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności