Pixel

Służba celna wzmaga kontrole ciężarówek

Szwajcaria

Służba celna wzmaga kontrole ciężarówek

Szwajcarski Rząd Federalny uchwalił początkiem lutego kilkanaście zmian, które wejdą w życie z dniem 1 marca bieżącego roku. Wprowadzono kilka aktualizacji przepisów celnych mających na celu walkę z nieuczciwą konkurencją i nadużyciami. Ciężarówki deklarujący wyłączny przewóz mleka, drewna lub zwierząt użytkowych będą częściej kontrolowane. Sprawdzane będzie faktycznie przewożony towar. Kierowca będzie zobowiązany do przedłożenia dokumentów uprawniających do zniżek, a także do przechowywania odpowiednich kwitów przez okres 5 lat.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności