Pixel

Serwis internetowy UFG i PBUK

Polska

Serwis internetowy UFG i PBUK

Współpraca Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego i Polskiego Biura Ubezpieczycieli Komunikacyjnych zaowocowała utworzeniem serwisu internetowego wypadekbezoc.eu  gdzie Polacy, poszkodowani za granicą przez nieubezpieczonych sprawców, znajdą informacje o tym, gdzie zgłosić szkodę. Dotyczy to również sytuacji, gdy sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia.

W poszczególnych krajach zasady postępowania po wypadku ze sprawcą bez ważniej polisy OC są bowiem zróżnicowane. Wystarczy, że podasz nazwę państwa, w którym doszło do zdarzenia oraz kraj nieubezpieczonego sprawcy (na podstawie tablic rejestracyjnych), a serwis udzieli informacji na temat instytucji, do których możesz się zwrócić się po ewentualne odszkodowanie.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności