Pixel

Samoobsługowe bramki na autostradzie A4

Polska

Samoobsługowe bramki na autostradzie A4

Pasy samoobsługowe w Mysłowicach i Balicach funkcjonują w obu kierunkach - jeden w stronę Katowic oraz jeden w kierunku Krakowa. Są to skrajne, lewe pasy, zlokalizowane najbliżej osi jezdni. Na bramkach automatycznych płacić można wyłącznie w formie elektronicznej – przy użyciu karty bankowej, paliwowej, flotowej, a w przyszłości KartA4. System automatycznie rozpoznaje rodzaj pojazdu i nalicza odpowiednią opłatę za przejazd, którą wyświetla na monitorze. Następnie należy dokonać płatności kartą i co ważne odebrać wydrukowany paragon, gdyż szlaban wyjazdowy otworzy się dopiero po jego odbiorze.

Działania te, to cześć kompleksowego programu zwiększania przepustowości bramek.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności