Pixel

Prace remontowe na przejściu granicznym w Hrebennem

Ukraina

Prace remontowe na przejściu granicznym w Hrebennem

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu na polsko-ukraińskim przejściu granicznym w Hrebennem: od 16 grudnia zaczynają się prace modernizacyjne na kierunku wjazdowym do Polski. Plan remontu obejmuje budowę zadaszenia nad jednym z pasów odpraw. Z tego względu kierowcy pojazdów osobowych mogą spodziewać się czasowych utrudnień w ruchu. Planowane zakończenie prac ma nastąpić 23 grudnia.

Od listopada 2016 roku w Hrebennem trwa także renowacja nawierzchni ciągów komunikacyjnych. Prace niosą ze sobą konieczność czasowych zmian organizacji ruchu. Zmiany te dotyczą przede wszystkim pojazdów ciężarowych. Remont nawierzchni zakończy się wraz z końcem bieżącego roku.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności