Pixel

Ostrzeżenie MSZ po zamachach terrorystycznych w Paryżu

Francja

Ostrzeżenie MSZ po zamachach terrorystycznych w Paryżu

Ministerstwo Spraw Zagranicznych wydaje ostrzeżenie przed podróżą do Paryża i zaleca rozważenie konieczności jej odbycia. Apeluje jednocześnie o dokonywanie zgłoszeń wyjazdu  w systemie Odyseusz. Rejestracji można dokonać pod adresem: www.odyseusz.msz.gov.pl.

Jeśli panujesz podróż powrotną z Paryża na bieżąco monitoruj aktualną sytuację i bezwzględnie stosuj się do zaleceń sił porządkowych oraz miejscowych władz.

W związku z serią zamachów terrorystycznych, do których doszło 13 listopada, we Francji ogłoszono stan wyjątkowy, przywrócono tym samym szczegółowe kontrole na przejściach granicznych.

Podróżowanie po terytorium Francji może być utrudnione.

Jednocześnie kontroli granicznych można się spodziewać na wszystkich granicach wewnętrznych UE. Belgia wprowadziła kontrole na przejściach granicznych z Francją. 

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności