Pixel

Niemcy wprowadzają czasowe kontrole na granicach

Niemcy

Niemcy wprowadzają czasowe kontrole na granicach

W związku z odbywającym się w Hamburgu w dniach 7-8 lipca szczytem G20, przywrócono kontrole na przejściach granicznych. Potrwają one co najmniej do 11 lipca.

Ma to na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa zaproszonych gości. Niemiecki resort spraw wewnętrznych zapowiada, że zakres kontroli granicznych będzie "elastyczny" i dostosowywany do sytuacji.

 

Na czas szczytu, w dniach 7-8 lipca, w Hamburgu zapowiadane są zaostrzone środki bezpieczeństwa. Mogą pojawiać się także utrudnienia w związku z demonstracjami, które planują przeciwnicy spotkania przywódców państw.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności