Pixel

Możliwe utrudnienia na przejściu granicznym w Gołdapi

Rosja

Możliwe utrudnienia na przejściu granicznym w Gołdapi

Ze względu na prace remontowe związane z rozbudową i przebudową drogowego przejścia granicznego w Gołdapi w dniach od 20 września - 12 października mogą wystąpić utrudnienia i czasowe zmiany organizacji ruchu na przejściu granicznym.

Inwestycja ta, to przede wszystkim wykonanie niezbędnej infrastruktury, w tym przebudowa systemów teleinformatycznych. Zakończenie prac przewidziano na połowę października br. Przekraczając granicę w tym czasie należy zachować szczególną ostrożność i stosować się do znaków drogowych czy polecań kierujących ruchem.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności