Pixel

Mediolan, Rzym: ograniczenia w ruchu samochodów

Włochy

Mediolan, Rzym: ograniczenia w ruchu samochodów

Od kilku tygodni poziom skażenia powietrza szkodliwym pyłem przekracza wszelkie dopuszczalne normy. W związku z niekorzystnymi prognozami pogody władze Mediolanu i Rzymu postawiły na radykalne działania.

W Mediolanie na trzy dni wprowadzony zostanie zakaz ruchu samochodowego. Od poniedziałku 28 grudnia do środy 30 grudnia, przez cały dzień będzie można podróżować środkami komunikacji miejskiej tylko z pojedynczym biletem za 1,50 euro.

W Rzymie w godzinach 7.30-12.30 i 16.30-20.30, z wyjątkiem peryferii:

  • w poniedziałek 28 grudnia - nie można jeździć samochodami z numerami rejestracyjnymi zakończonymi na cyfrę nieparzystą,
  • we wtorek 29 grudnia - nie można jeździć samochodami z numerami rejestracyjnymi zakończonymi na cyfrę parzystą.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności