Pixel

Kolejki na granicy austriacko-węgierskiej

Węgry

Kolejki na granicy austriacko-węgierskiej

Kontrole na granicy węgiersko-austriackich dotyczą w szczgólności pojazdów ciężarowych. W efekcie kierowcy zmuszeni są do czekania na odprawę w wielokilometrowych korkach. Najgorsza sytuacja panuje na przejściu na Hegyeshalom/Nickelsdorf na Ost Autobahn A 4 w kierunku Wiednia. Sytuacja w najblizszych dniach raczej nie ulegnie poprawie.

Chcąc uniknąć wielokilometrowych korków omijaj przejście Hegyeshalom/Nickelsdorf. Wybierz inne pobliskie przejście graniczne lub skorzystaj z alternatywnej trasy przez Słowację - z Wiednia na Bratysławę i stamtąd na Węgry.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności