Pixel

Instrukcja dotycząca zasad wykonywania przewozów do i z Rosji

Rosja

Instrukcja dotycząca zasad wykonywania przewozów do i z Rosji

Podczas posiedzenia komisji mieszanej ds. przewozów drogowych pod przewodnictwem wiceministrów transportu Rosji i Polski wypracowano porozumienie w sprawie zasad wykonywania przewozów drogowych. Jeśli współpracujesz z rosyjskimi partnerami wykonując przewozy drogowe, koniecznie zapoznaj się z treścią instrukcji.

Negocjacje z rosyjskimi partnerami, które toczyły się w Sankt Petersburgu w dniach 28-30 września 2016 r., nie należały jednak do najłatwiejszych. Udało się jednak uzyskać podpis pod tekstem instrukcji, która stanowi dla polskich przewoźników gwarancję właściwej interpretacji przepisów. 

Pełny tekst Instrukcji dla służb kontrolnych i przewoźników drogowych z Polski i Rosji w zakresie rodzajów wykonywanych przewozów i wymaganych zezwoleń znajdziesz tutaj.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności