Pixel

Ćwiczenia na A1 - będą utrudnienia w ruchu

Polska

Ćwiczenia na A1 - będą utrudnienia w ruchu

Od godziny 8.00 autostrada A1 na wysokości węzła Gorzyczki zostanie zamknięta. Wyznaczony już został 14-kilometrowy objazd, którego trasa przebiegnie od węzła Gorzyczki do miejscowości Gorzyce, a następnie DK 78 do przejścia granicznego Chałupki. 

Podczas ćwiczeń na autostradzie zaaranżowany zostanie wypadek dwóch autokarów z udziałem cudzoziemców. Działania te mają na celu przećwiczenie współdziałania polskich i czeskich służb granicznych, ratowniczych, Policji i GDDKIA. Łącznie w ćwiczeniach weźmie udział ponad 300 osób.

Ćwiczenia organizowane są w ramach przygotowywań do Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w lipcu.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności