Pixel

Ciężarówki na cenzurowanym

Holandia

 Ciężarówki na cenzurowanym

Kierowcy często zostawiają chaotycznie zaparkowane ciężarówki, które stwarzają realne zagorożenie dla innych użytkoników ruchu drogowego. Stąd akcja służb drogowych, która w gównej mierze ma mieć charakter prewencyjny. Zapowiadane kontrole odbędą się w rejonie miast Rotterdam, Schiphol oraz Venlo.

Postój na Miejscach Obsługi Podróżnych (tzw. MOP-ach) jest czasowo ograniczony. Z tego względu powstają specjalne parkingi dla ciężarówek - często dodatkowo płatne. W połowie maja otwarty został nowy parking dla ciężarówek koło holenderskiej miejscowości Hoek van Holland.

Kontroli ze strony holenderskich służb należy spodziewać się w szczególności na parkingach wzdłuż drogi N57 i autostrady A15 i A20. Akcja będzie trwała pół roku.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności