Pixel

Austriacki tunel zamknięty do listopada

Austria

Austriacki tunel zamknięty do listopada

Austriacki tunel Arlbergtunnel z powodu remontu zamknięty będzie do połowy listopada. Tunel położony na drodze S16 pomiędzy Tyrolem i Voralbergiem w kwietniu został całkowicie zamknięty dla ruchu w obu kierunkach. Dla kierowców, w szczególności zawodowych kierowców samochodów ciężarowych, oznacza to objazdy i niejednokrotnie nadkładanie trasy. Pojazdy ciężarowe kierowane są bowiem na objazd przez Niemcy i Szwajcarię. Nieco lepiej sprawa wygląda w przypadku kierowców samochodów osobowych, dla których dostępny jest objazd drogą Arlbergpass-Straße (B 197/L 197).

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności