Pixel

Austria: Remont tunelu pomiędzy Tyrolem i Vorarlbergiem

Austria

Austria: Remont tunelu pomiędzy Tyrolem i Vorarlbergiem

Z uwagi na prace remontowe i konserwatorskie tunel Arlberg Road na autostradzie S16 pomiędzy Tyrolem i Vorarlbergiem będzie przez kilka miesięcy zamknięty w obydwu kierunkach. Prace potrwają od 24 kwietnia do 2 października 2017 roku.

Alternatywny przejazd będzie możliwy:

  • Arlberg Pass (B 197/L 197) - dla samochodów osobowych i osobówek z przyczepami, jeśli nie są cięższe niż 750 kg, motocykli.

  • objazdem przez Szwajcarię i Niemcy – samochody ciężarowe z naczepami.

Szczegółowe informacje o utrudnieniach związanych z remontem tunelu oraz alternatywnych trasach dla poszczególnych klas pojazdów znajdziesz tutaj.

Jeśli chcesz uzupełnić powyższe informacje, skontaktuj się z nami poprzez fanpage: facebook.com/autempoeuropiepl lub wyślij wiadomość na adres: kontakt@autempoeuropie.pl

Serwis Autem po Europie dokłada wszelkich starań, aby przekazywane informacje były rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i aktualne. Autem po Europie nie może jednak zagwarantować, że każda informacja spełnia te warunki, dlatego zastrzegamy, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych informacji.

Więcej aktualności